Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: spolki medialne odjezdzaja - teraz czas na odpal na ATG na 2pln!

Zgłoś do moderatora
Od ponad roku obserwuję giełdy na rynkach europejskich i powiem Wam że w dzisiejszych czasach nawet jak spółka jest czysta jak diament to inwestorzy poprostu nie inwestują aż tak jak to było 4-5 lat temu. Epoka pięknych wzrostów rzędu 500% w skali roku już minęła są to tylko pojedyńcze przypadki. Chcę napisać że to jest kwestia czasu aż ATM odpali w górę. Moim zdaniem dzisiaj wartość jednej akcji to około 2,50-3 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 3,30% 3,44 2022-06-24 15:46:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.