Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,28 zł , zmiana od tamtej pory: -16,73%

Re: Spółki biotechnologiczne i tzw. covidowe na celowników anglików

Zgłoś do moderatora
Haha rozumiem że mamy próg wejścia od którego można się wypowiadać?:) Ubaw po pachy:) U nas na podwórku odpowiadało się "nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz":) Odkup se albo jak nadal kisisz ze stratą to trzymaj razem z kciukami. Inaczej możesz zaliczyć kolejne gorsze dni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -4,89% 8,56 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.