Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,28 zł , zmiana od tamtej pory: -12,45%

Re: Spółki biotechnologiczne i tzw. covidowe na celowników anglików

Zgłoś do moderatora
Ja cały czas skupuję bo obstawiam że kilka baniek netto się pojawi a to powinno wystarczyć aby przy tym mocno zdołowanym kursie dać kopniaczka. Mamy C/WK=1 co może nie wygląda na jakąś mega okazję ale pod dobre wyniki z trendem który już od jakiegoś czasu mamy w wynikach powinno dać do myślenia kilku malkontentom. Produkty które oferują i to jak starają się dopasować do realiów też nie budzi żadnych zastrzeżeń. Jedyną moją obawą jest to że większość netto może być wyprowadzana bokiem a to rzeczywiście nie daje długoterminowej podstawy do inwestycji w firmę. Netto od 3-4mln w górę to będzie super a w okolicach zera lub poniżej to SELL i zapomnij.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER 4,53% 9,00 2021-10-22 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.