Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,30 zł , zmiana od tamtej pory: -11,68%

Re: Spółka realizuje blisko 250 projektów OZE...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-30 o godz. 16:24 mrbeast napisał(a):
> Nie będzie odzewu na złagodzenie 10H (możliwości budowy budynków w bliższej odległości względem wiatraków).

;) Rozmiem, że jesteś ekspertem i przeprowadziłeś dogłębną analizę, zrobieś pod tym kątem badania i tak ci wyszło, ze nie będzie żadnego odzewu??? ;)))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -4,60% 24,99 2021-09-20 17:01:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.