Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: 36,53%

Re: spólka pieknie przepala cash - do piachu?

Ale jakie spore ilości ktoś wywala? 1,5 mln akcji, a wolumen dzienny po parę tysięcy. Spółka co naturalne na ten moment jest mało płynne i kurs spada jak ktoś "wywala" 20-30 akcji. Ale to na pewno żadne spore ilości i żadne wywalanie inwestorów. Jacyś drobni spekulanci tracą cierpliwość, może ktoś się boi niepewnej przyszłości, może ktoś próbuje postraszyć i tyle.

Osobiście podejmuje decyzje inwestycyjne w oparciu o ruchu spółki, a nie w oparciu o ruchu kursy.

Jak ktoś robi głupoty nie znaczy, że ja muszę. Kupowałem CDA w grudniu 2017 na IPO. Na debiucie wzrosło o 100%, potem zlecialo do 7-8 zł (IPO było po 5,5). Pisali wtedy, że to była podbitka i już trup. Kilka miesięcy później (kwiecień) sprzedawałem powyżej 40 zł (szczyt był na 50), a nawet teraz spółka się byja w przedziale 25-30 zł. Tutaj dzieje się to samo. Spółka świeża, na razie mało popularna, mało płynna, więc kursem buja, ale cierpliwi zarobią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANTWEAR 12,08% 11,88 2020-12-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.