Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: -4,59%

Re: spółka o globalnym zasiegu u progu potrojenia wartosci

Zgłoś do moderatora
Kumy ,sprawa jest poważna ,łamerykanie puścili dzisiaj nieprzeciętnie cuchnącego bąka tzw dwupierdziana grochu, w związku z tym, nasza odpowiedź musi być natychmiastowa .Ponieważ okazało się ,że my gęsi i własnego rozumu nie mamy. jutro damy sobie ostro w s>>>,mimo to ,że jesteśmy od szczytu z 2009 roku na minusie 50%, a łamerykanie 500% na plusie .Czuj czuj ,czuwaj i ostro w s>>>,sobie nie dawaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM -2,35% 20,80 2021-07-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.