Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,06 zł , zmiana od tamtej pory: -6,90%

Re: Spółka niedowartosciowana

Zgłoś do moderatora
Źle trafiłeś z tym wpisem, bo akurat Edinvest jest przeciwieństwem tego o czym piszesz, Spółka może mało popularna wśród inwestorów, ale dzięki temu nie ma tu spekulantów i kółkowiczów. Za to jest stabilna, przewidywalna, generująca zyski i wypłacająca co roku konkretne dywidendy, więc stresu tu nie ma. Lepsze to i pewniejsze niż lokata w banku zwłaszcza, że wskaźniki są na poziomach niespotykanych na GPW. To taki bardzo dobrze ukryty diament.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST 1,07% 3,78 2021-10-19 16:42:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.