Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,06 zł , zmiana od tamtej pory: -1,97%

Re: Spółka niedowartosciowana

Zgłoś do moderatora
To zwykła gra na spadki. Kto gra na GPW wie o czym piszę. Zarabiać można i na wzrostach i na spadkach. Klasyczne wieszanie ludzi na hakach. Podbitka i wywalanko. Nie dać się bo ta spółka bitcoin się nazywa i nie ma zarządu ani nikogo kogo w razie czego można ... (no wiecie co). Polacy uciekajcie jako pierwsi z tego g... Bądźcie mądrzy przed szkodą a nie jak zwykle. Takie infa o Chinach czy UE i inne będą bo tak działa gra na spadki. Uwalenie, odkupienie podciągnięcie kursu do góry i wysyp na coraz to głębsze dołki. Kto w to zagra może coś ugrać ale jak nie jest bystry to zawiśnie jak inni na wysokim haku i z czasem straci wszystkie pieniądze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST 0,00% 3,98 2021-09-28 09:15:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.