Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,90 zł , zmiana od tamtej pory: 177,69%

Re: Spółka jest znacznie niedowartościowana.

Zgłoś do moderatora
Jezeli przejmą aktywa lotosu to na 100,%, jeżeli nie to zależy od zarobków, dzięki wysokim cenom znów znacząco skocza przychody, a za tym dochód z marży:-) o ile dobrze mi się wydaje to zakup zapłata zostanie pomniejszona o gotówkę w przejmowanych firmach, chodzi mi zwłaszcza o asfalty, z polskiego każdy będzie wykonywanych w najbliższych miesiącach mnóstwo robót bitumicznych, sam zrobiłem projektów na ok 80 km nakładek, a cena asfaltu jest skorelowana z ropa więc możecie sobie wyobrazić przychody?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 1,65% 110,80 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.