Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -52,92%

Re: Spółka była po 1,30 bez podpisanego kontraktu

Zgłoś do moderatora
Zerknij na historyczny wykres CD projekt. To, że teraz zleciało z 135 na 067 nie ma najmniejszego znaczenia. Kiedy pojawią się kontrakty lub nawet pozytywne wiadomości po prezentacji demonstratora to te 135 jest do osiągnięcia w ciągu 2-3 dni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMO2PWR -0,59% 0,34 2019-12-13 16:01:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.