Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,34 zł , zmiana od tamtej pory: -34,90%

Re: spółek z FF 1,88% się nie rusza bo ubierają na potęgę

Zgłoś do moderatora
Jak widzę piszących j.w. to nóż w kieszeni się otwiera. Może by napisać coś konkretnie dlaczego takie przemyślenia? Ja liczę na wzrosty, drugi kwartał trwa i sytuacja wskazuje, że będzie dobrze, jeśli nie bardzo dobrze. Na jesieni znów przybędzie użytkowników, a korzystając ostatnio zauważyłem, że bez opcji premium już prawie nic się nie obejrzy. To oznacza konieczność wykupienia dostępu i zwiększa przychody spółki. Zmieniają się, zarabiają, będzie jeszcze lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -2,05% 19,10 2023-03-22 12:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.