Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: 25,49%

Re: Spokojnie akumuluję papier i czekam na infa

Zgłoś do moderatora
Na mocy Uchwały przydzielono łącznie 20.141.915 akcji zwykłych na okaziciela serii O, o łącznej wartości nominalnej 2.014.191,50 zł. Łączna kwota pozyskana z tytułu emisji akcji serii O wynosi 4.834.059,60 zł.Wykaz podmiotów, którym zostały przydzielone akcje zwykłe na okaziciela serii O zostanie udostępniony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.


Ciekawe czy będzie ktoś powyżej 5 prc po emisji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAMZ -5,99% 0,58 2022-08-12 17:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.