Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,10 zł , zmiana od tamtej pory: 1,49%

Re: spodziewane wybicie powody

Zgłoś do moderatora
Trudno się z tym nie zgodzić . Menedżersko i strategicznie firma jest bardzo dobrze zarządzana. Obrana dywersyfikacja jest słuszna i będzie przynosić zyski niezależnie od koniunktury.
Kiedyś pisałem,że firma jest prywatna - miałem na myśli, że tak naprawdę należy do jednej grupy, która prowadzi konkretny kierunek i albo jesteś na pokładzie albo cię nie ma. To właśnie ciśnie kurs spółki, bo nie ma niczego pod ulicę. Długoterminowo, być moze bardzo długoterminowo inwestycja będzie cieszyć.
Ma nadzieję,że w tym roku będzie duża dywidenda, to mogłoby zakręcić kursem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MENNICA 0,00% 20,40 2021-06-25 09:10:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.