Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,60 zł , zmiana od tamtej pory: -2,09%

Re: Split akcji 1:10. Dobra informacja dla kursu

Zgłoś do moderatora
W punkt. To czysta psychologia. Jak
k spółka jest wyceniana jak LPP na 7 tysięcy to mały inwestor nie pozwoli sobie na zakup czasem nawet jednej akcji. A jak coś kosztuje złotówkę z groszami to więcej tego się po prostu kręci i to fakt z którym się nie dyskutuje. Po prostu spółka z ceną akcji 1-20 PLN wydaje się tania, bez względu na kapitalizacje i inne czynniki...Zobaczcie chociażby peersa z branży - CIG. Spółka o wysokich obrotach a jednak z niższej półki gamingowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER 3,37% 177,80 2020-11-24 15:58:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.