Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,60 zł , zmiana od tamtej pory: 5,73%

Re: Split akcji 1:10. Dobra informacja dla kursu

Zgłoś do moderatora
sunex zrobił ostatnio split. 9 wrzesnia był news o zarejestrowaniu przez sąd splitu. Kurs po uwzględnieniu splitu był wtedy po 3,2 zł. Kilka dni pozniej 6,5 zł już po wdrożeniu splitu na GPW. Samo info o rejestracji splitu przez sąd wywołało euforię i +25% na kursie. To pokazuje jaki wpływ może mieć split na kurs.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER 2,45% 192,00 2020-12-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.