Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -28,25%

Re: SPHINX - zmiana adresu Firmy !

Zgłoś do moderatora
Siedziba w Piasecznie była wynajmowana za dUUUużo złotówek, teraz za dużo mniej wynajmuje Gmina na biura. W lokalnej gazecie można było przeczytać jaką kwotę płaci Gmina bo informacja była jawna. Co do tego ile kasy płacił Sfinks.....cóż każdy ma jakiegoś znajomego w siedzibie a jak źle się dzieje to ludzie komunikują się wewnątrz struktur i po za, bo na lojalność trzeba odpowiadać lojalnością. Wiadomo też kto jest właścicielem budynku w Piasecznie i nie jest to żadna tajna informacja.....NIE JEST to SPHINX.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS -16,45% 0,26 2020-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.