Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,90 zł , zmiana od tamtej pory: 10,47%
Jestem jestem i nie zamierzam wychodzić. Pisałem to tyle razy.

Wielton jest fajny chciałem w niego wejść na jesieni ale wybrałem Ailleron

Pozostałe moje pozycje są bardziej gorące : IMC firma z Ukrainy , cena za kukurydze bardzo rośnie a w ten piatek mają być wyniki za 1 kw. A potem jest najlepszy 2 kw bo są zbiory.
Druga firma to taki drugi Asbis tylko wg mnie lepszy czyli ABPL . Wyniki sa fajne , bieżące też były wywiady poczytaj sobie w necie jak chcesz.

  • spadki Autor: ~Misiozmałopolski
  • Re: spadki Autor: ~Dziadek
  • Re: spadki Autor: ~Jan
  • Re: spadki Autor: ~Krakinv
  • Re: spadki Autor: ~Misiozmałopolski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -3,39% 14,25 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.