Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Spadek produkcji, POSTĘPUJĄCE szczerpywanie złoża gazu w Rumunii

Zgłoś do moderatora
Autor: ~JB [188.146.204.*] 2022-09-15 11:39
Dodam jeszcze, że trolle probóją zniszczyć moją zacną osobę, a jestem znaną osobą publiczną. Mam ogromną wiedzę o giętkich wiertłach i wszelakich dziurach! Mam znajomości w Rządzie RP i dlatego też w imieniu moim oraz innych akcjonariuszy napiszę list otwarty do Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Prezydenta RP w celu wspomożenia dzialań spółki, która ma szanse stać sie skarbem narodowym. Żadne Zenusie nie wpłyną na moją aktywnośc na forum bankiera. Jestem jednym z najbogatszych Polaków, choć się tym nie chwalę! Wypominanie mojej orietnacji też uważam, że jest nie na miejscu. Nie wstydzę się tego, że jestem homo. Świadczy to jedynie o tym, że trolle znają moją osobe i liczą sie z moją wiedą oraz doświadczeniem i próbują mnie oczernić. Pozdrawiam myślących

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS -0,93% 5,30 2023-01-31 10:56:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.