Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: 18,51%

Re: Spadająca gwiazda?

Zgłoś do moderatora
Bardzo dobrze się stało. W środkowej części sesji wyglądało to naprawdę groźnie i było już blisko dzisiejszego scenariusza Energii, ale prawdopodobnie brak SL uchronił kurs przed głębszym spadkiem. II zmiana wzięła sprawę w swoje ręce i papier na mecie zameldował się z ładnym zyskiem. Czy jutro będzie kontynuowany wzrost? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -0,82% 36,50 2017-10-18 17:04:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl