Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 1 310,96%

Re: Sonda - jaka dywidenda w tym roku

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-03-27 o godz. 20:12 ~isss napisał(a):
> nie wydaje mi sie, poza tym oficjalnego stanowiska nie ma. Niedlugo miejmy nadzieje sie dowiemy - licze na conajmniej 10gr

Otóż to...wiadomości bliższe oficjalnej kwocie dywidendy za rok miniony poznamy pewnie w połowie kwietnia wraz z punktami ustaw na walne w maju - tak było rok temu. 7gr brutto to wypłacili za 2013 w 2014r. Jak już pisałem 10gr brutto to 8gr netto, które trafiają na rachunki akcjonariuszy i mnie by już taka kwota zadowoliła. Na więcej niż 12gr brutto to nawet nie liczę, bo to (zaokrąglając do góry) 10gr na akcję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 1,98% 20,60 2022-07-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.