Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,82%

Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-20 o godz. 20:52 ~Albert napisał(a):
> wlaśnie przed chwilą umieściłem na Stocktwits link do strony:
>https://biznes.interia.pl/gieldy/raporty-espi/news-receiving-a-notice-of-allowance-for-u-s-patent-related-to-co,nId,4279546
> Pozdrawiam

No to zobaczymy, czy jakoś zareagują :-)
Nie chciałbym się powtarzac, ale - jak już kiedyś pisałem -na miejscu inwestorów z USA najpierw nakupiłbym akcji tam, a potem wykupił cały FF u nas :-)
Oczywiście, nie mówię o zwykłym Johnie czy Fredzie, tylko o jakichś niedużych chocby fundach :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE 5,88% 9,00 2020-11-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.