Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -24,24%

Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-20 o godz. 20:25 lawyer_mz napisał(a):
> Heh chciałem im dać cynk i założyłem tam konto a oni mi zaraz zawiesili i nie mogę się zalogować, nie chcą Polaków tam czy jak :?

Nie wiem :-) Ja nie mam tam konta :-)

Polityka informacyjna Milestone polegająca na wrzucaniu w sumie tych samych komunikatów (najwyżej lekko przeredagowanych) na naszą giełdę jako Milestone Medical, a na giełdę w USA zawsze tylko pod szyldem spółki matki Milestone Scientific ma z punktu widzenia Ossera i reszty prezesów - sens.
My w Polsce możemy być dumni, że mamy w USA spółkę matkę, która nas - Milestone Medical -do tej pory finansuje (dzięki temu nie mamy żadnego zadłużenia w bankach, ani nie wyemitowalismy ani jednej obligacji a pożyczki od spólki matki są nieoprocentowane.) I na dodatek prezesi od dwóch lat mniej więcej powtarzają, że liczą się tylko nasze urządzenia a np. w spółkę córkę Wand Dental w ogóle nie będą już inwestować istotnych pieniędzy.
Ale z punktu widzenia amerykańskich akcjonariuszy spółki matki, czyli MIlestone Scientific? Oni chyba wolą słyszec i czytać tylko o Milestone Scientific notowanym w USA , a nie o jakiejś spółce córce notowanej w Polsce. -) A że te wazne urządzenia to akurat my mamy produkować i sprzedawać? A co tam.... :-)
I tak najwazniejsze jest to, że spółka matka ma prawie wszystkie nasze akcje. Na razie przynajmniej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE 0,00% 10,00 2020-10-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.