Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,82%

Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord

Zgłoś do moderatora
Lawyer, jak będzie jutro to nie wiem. Ale mnie bardziej interesuje jak będzie po kolejnych infach, na które czekamy (akurat tego infa to się w ogóle w tym momencie nie spodziewałem, co nie zmienia faktu, że bardzo się cieszę :-)).

Wystarczy spojrzeć np. na wykres spółki matki - powiedzmy 5-letni - i wiadomo, że oni jeśli nie za tydzień, to za miesiąc, trzy albo pięc będą z powrotem na poziomie przynajmniej 4-5 USD, a myslę, że dużo wyżej. Do rekordu - 90 USD mają strasznie daleko. A my będziemy rosnąc proporcjonalnie, jako najwazniejsza spółka córka Milestone Scientific. Z nas ostatecznie zamierzają żyć.

Taka ciekawostka - tym razem dziś poszło info u nas, a nie poszło jeszcze na stronie spółki matki, więc nie ma tego infa na razie na yahoo i innych portalach. Dlatego na Stocktwits - spokój. Jutro wrzucą im info, to odkryją - nomen omen - Amerykę. :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE 0,00% 9,00 2020-10-23 15:07:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.