Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,82%

Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord

Zgłoś do moderatora
No to mamy bardzo dobre info, na jutro przewidywane porządne wzrosty :) i wreszcie powinniśmy doczekać się przyzwoitych obrotów, myślę, że przy 15 zł będzie trochę chętnych na spieniężenie waloru po tak długim oczekiwaniu, a może nie, może dopiero teraz jest czas wchodzić a świadomi inwestorzy będą tym bardziej trzymać. Myślę, że póki co to nieoszlifowany diament, jak go oszlifują to będzie wart co najmniej 10 razy tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE 0,00% 9,00 2020-10-22 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.