Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,51 zł , zmiana od tamtej pory: -21,81%

Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord

Zgłoś do moderatora
Tak, dziś mamy 11,51 zł - nowy rekord wszech czasów.

W USA spółka matka na razie drepcze w miejscu - dzis lekki spadek, ale wciąz jesteśmy powyżej 1,6 USD i do szczytu blisko. Każda z trzech informacji, których możemy oczekiwac w najbliższych dniach- tygodniach - wyrzuci kurs powyżej rekordu rocznego.

Co do obrotów u nas - cieszy jakiś postęp - ponad 20 tys zł to już coś. Dla przykładu - ten nieszczęsny, ale modny Infoscan - 30 tys zł obrotu.
U nas przemieliło się dziś przy tych rekordowych kursach prawie 2 tys. akcji. Jak dojdziemy chociaz do poziomu 1-2 procent FF dziennie, czyli powiedzmy 3 - 7 tys. akcji - będzie ok.

A w USA, no cóż - dziś kiepski dzień pod względem obrotów - "ledwie" 266 tys. akcji - trochę ponad połowa średniej dziennej z ostatniego kwartału.
Ale w przeliczeniu obroty jakieś 1,6 mln złotych :-) Życzmy sobie chociaż jednej dziesiątej dziennie :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE 0,00% 9,00 2020-10-22 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.