Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,16 zł , zmiana od tamtej pory: 31,02%

Re: Śmiesznie niska cena orko group

Zgłoś do moderatora
Te 5 koła co stoi cena atrakcyja ale już środków brak na zakupy niestety. Luksemburg 0.4 € Praga 14.2 koron. Pozostaje czekać aż tam ruszy niestety. Aż dziw bierze że spółka z c/z 2.4 jest na tak niskim poziomie. Balony niektóre pompuja A tu padaka. Na wszystko przychodzi jednak swój czas jeszcze będą brać po 5-6 zł i mówić że tanio ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP 1,07% 2,83 2021-09-23 15:24:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.