Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: 3,64%

Re: Śmierdząca sprawa - wyciągają kurs za uszy do góry

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-09 o godz. 09:44 ~Przechodzień napisał(a):
> Już wolałem jak spadało.
> Kto kupuje po 2 akcje?? 8 akcji??
> Pewnie czekają aż po lewej się uzbiera paru naiwnych i wtedy sruuuu..
> Sprawa wygląda nieciekawie.

to samo zauwazylem-spuszczają na lewo po kilkaset akcji(tyle ile jest na pierwszym zleceniu kupna), a potem podbijają kurs kilkoma akcjami, dziwne...

sam na probe ustawiłem się po lewej stronie i za 2 minuty miałem już kupione kilkaset sztuk ponizej 3,30

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -2,29% 3,42 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.