Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 16:18 ~JohnnyKiller napisał(a):
> Dnia 2021-08-19 o godz. 15:29 ~Realista napisał(a):
> > No chyba nie masz racji z tą totalną szczerością Johnny's, bo jednak nie przyznaje się np. we wpisie z godz.15:12 do tego co Ty sugerujesz, a i z reguły tak jest, więc to od roku to lekka przesada.
>
> 15:12
> żaba w skrócie: Johnny-Małecki nieudacznik
> Johnny: Moim zdaniem najważszy czas zacząć się leczyć
> Konrad(Johnny):To samo zauważyłem :) chyba leki bierze za słabe bo miał już zniknąć a dalej siedzi na frum a więc choroba u niego postepuje :)
>
> @Realista, wódz PAM Johnny o 15:12 jak zwykle inteligentnie podjął polemikę z tym, że został uznany nieudacznikiem. Ale chyba przesadziłeś z zawiłością zdania bo z niego wynika, że się z żabą z reguły zgadza, a przecież jest odwrotnie.
> Wiem, generalnie chciałeś dobrze i żebyśmy wszyscy żyli szczęśliwi :-)
>
Sorki JohnnyKiller, że się wtrącę, ale upieram się, że moje zdanie jest precyzyjne. Napisałem, że Johnny się z czymś nie zgadza,
i że z reguły tak jest (tzn. że się najczęściej Johnny nie zgadza), a nie jak Ty napisałeś: " ze zdania wynika, że się z żabą z reguły zgadza...." To tak dla wyjaśnienia, bo staram się być precyzyjny, ale nie widzę powodu, by kopie (taka broń) o to kruszyć. Na końcu, to chyba przesadzam z tą precyzją, co?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.