Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 15:29 ~Realista napisał(a):
> No chyba nie masz racji z tą totalną szczerością Johnny's, bo jednak nie przyznaje się np. we wpisie z godz.15:12 do tego co Ty sugerujesz, a i z reguły tak jest, więc to od roku to lekka przesada.

15:12
żaba w skrócie: Johnny-Małecki nieudacznik
Johnny: Moim zdaniem najważszy czas zacząć się leczyć
Konrad(Johnny):To samo zauważyłem :) chyba leki bierze za słabe bo miał już zniknąć a dalej siedzi na frum a więc choroba u niego postepuje :)

@Realista, wódz PAM Johnny o 15:12 jak zwykle inteligentnie podjął polemikę z tym, że został uznany nieudacznikiem. Ale chyba przesadziłeś z zawiłością zdania bo z niego wynika, że się z żabą z reguły zgadza, a przecież jest odwrotnie.
Wiem, generalnie chciałeś dobrze i żebyśmy wszyscy żyli szczęśliwi :-)

Tak od roku, żaba ma rację i pamiętam że na początku wpisy były prostackie i wulgarne, podejrzewałem że to stary xxx, ale później Johnny zmienił taktykę się ucywilizował. Dlatego powstałem jako JohnnyKiller, hehe, ale do głowy mi nie przyszło że to mógłby być p.Małecki, sądziłem że to zwykły troll broniący PAM, a szczególnie przewodniczącego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.