Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 14:21 ~żaba napisał(a):
> bo Johnny jest szczery od początku, czyli od roku kiedy pojawił się po raz pierwszy pod tym nickiem.

Chyba właśnie rok temu zaczął obronę siebie jako przewodniczącego, bo pod ostrą krytyką smerfa grunt mu się zaczął palić pod nogami. I od początku ma poparcie zagorzałych aktywistów PAM, ale zobaczymy czy plan wobec BLG jest realny i czy nie spowoduje niezadowolenia innych z powodu nieskuteczności swojego wodza.
Jak dotąd nieskuteczność 100%. Wszystkie działania Johnnego były jałowe, nic nie przynosiły więc przez cały rok wściekłość i krzyki: "nic mi się nie udaje bo mamy do czynienia z oszustem ze złodziejem !!!", hahaha :-)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.