Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 13:20 ~żaba napisał(a):
> Dnia 2021-08-19 o godz. 10:55 ~Sonic napisał(a):
> > To prezes jest zależny od akcjonariuszy a nie odwrotnie.
>
> Zależny jak są słupy? To zdanie wyjątkowo obrazuje zagubienie aktywistów PAM i jego kierownictwa widać żyjecie w jakimś nierealnym świecie że jesteście wszechwładni. Marzenia !!
> Nie wiadomo czy śmiać się, czy się litować, hehe

Ty kiler jak tam twoja karoca z żaba dojechała do ciebie hehe żyjesz marzeniami a żaba cię wyru........bez mydła i zostawił na pastwę losu swojego :))) ani 2 zł ani karocy złotej hehehe do walnego chyba dokumenty w garażach nie będzie trzymał co hehehe że tak je ukrywa i sie boi :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.