Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 10:55 ~Sonic napisał(a):
> To prezes jest zależny od akcjonariuszy a nie odwrotnie. Jeżeli ktoś coś chce przekazać to niech to zrobi. Jak chce się dogadywać to niech to robi, ale musi przedstawić konkrety. Nigdy nie pisałem, że nie ma alternatywy, a kto jest szamotającą się rybą to czas pokaże.

Póki co to miota się prezes kłamca i nie wie co robi nawet chyba który w perfidny sposób okamał kolejny raz !! który to kolejny raz okłamał wszystkich na ostatnim walnym !! i ktoś teraz ma z nim rozmawiać ? pytam się o czym i po co ? żeby okłamał kolejny raz !! Dwa razy do tej samy wody się nie wchodzi proste !! Temu kłamcowi już podziękowaliśmy i podziękujemy w odpwiedni sposób i tym którzy w tym uczestniczyli !! koeljna sprawa jak by chciał prezes rozmawiać to by to już dawno zrobił przypomnę co było 3 lata temu jak jeszcze kierował były przewodniczący DS i jak unikał prezes rozmów nie odpowiadał na telefony sms maile i to wykonywane wielokrotnie !! tak wyglądała rozmowa prezesa z Akcjonariuszami !! zresztą możecie zapytać samego DS i Akcjonariuszy bo wszystko mają zapisane w mailach jakie dostawali od DS i co przekazywał im! A więc rozmawiać to można ale z kimś kto chce rozmawiać i z wairygodnym człowiekiem który realizuje to co mówi !! w obecnej sytuacji nie ma mowy na jakie kolwiek rozmowy bo to tylko strata czasu by była i kolejne oszustwa i kłamstwa !! Po walnym ostatnim wszyscy już przejżeli na oczy !! kolejne kłamstwa były i oszustwa dokonal Prezes !! a więc teraz dostanei to na co załśyżył sobie jak on nas traktował teraz my go potraktujemy tak samo i cały zarząd oczywiście który również za tym stał !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.