Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
NIech mówi sobie co chce BLG rozliczone zostanie z wszystkiego !! my też mu powiemy że zostanie Rozliczony on i wszyscy którzy kierowali tym przestepczym procederem w okradaniu nas z kasy i wyprowadzeniu kasy poprzez cypryjskie spółeczki jak Tabaschi/Masachi !!Nie wspominajać o Łupkach jakie nabył po 100 krotnej zawyzonej wartości !! Tak że spokojnie w Grudniu sie dowiedzą oni też co ich dokładnie czeka !! No i oczwyiście jeszcze inne przekręty jakich dokonali poprzez tych 10 lat !!! Skończyły sie bajeczki i kłamstwa wymyslane tylko po to aby czas leciał dalej w spokoju i nic nie robili Akcjonariusze !! Te wszystkie Bajeczki ich możemy opublicznić wszystkim kiedy co mówił i co miało być i wtedy niech zobaczą kim są ci oszuści kłamcy i jak oszukiwali w perfidny sposób aby tylko nie podejmować żadnych akcji wobec nich !! To już sie skończyło teraz odpwoiedzą za wszystko i za swoje kłamstwa również !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.