Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-19 o godz. 07:07 ~Sonic napisał(a):
> > Moim zdaniem będzie jak zawsze. Stanie żaba w grudniu i powie:
> > Tamto z lipca nie obowiązuje, ale teraz jest taki a taki projekt z którego powinno być to i to, za czas taki a taki. Wchodzimy na giełdę LSE bo tego wymaga inwestor. Przenosimy akcję w takim a takim parytecie przy wypłacie dywidendy z góry X PLN. W przeciwnym razie projekt upada. Proszę zatem o decyzję bo mamy czas do końca roku.
> > Nie chcę być czarnowidzem ale niczego innego się nie spodziewam.

Tu zasadza się głębokie niezrozumienie sytuacji jak pokazywał smerf, że zależycie od BLG. Rzucacie się jak ryby wyrzucone na brzeg na łasce rybaka.
Tak Sonic, czegoś takiego się spodziewaj o ile nie powie że koniec biznesu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.