Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Zalecam wstrzemięźliwość, jednemu Panu i drugiemu. Karamo masz taką ekscytację jak byś wiedział że już wpłynęło 1 tyś PLN za akcję. Johnny nie widzę problemu w tym że można próbować wysłuchać co 2 strona ma do powiedzenia, ale oczywiście pozostaję sceptyczny.
Moim zdaniem będzie jak zawsze. Stanie żaba w grudniu i powie:
Tamto z lipca nie obowiązuje, ale teraz jest taki a taki projekt z którego powinno być to i to, za czas taki a taki. Wchodzimy na giełdę LSE bo tego wymaga inwestor. Przenosimy akcję w takim a takim parytecie przy wypłacie dywidendy z góry X PLN. W przeciwnym razie projekt upada. Proszę zatem o decyzję bo mamy czas do końca roku.
Nie chcę być czarnowidzem ale niczego innego się nie spodziewam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.