Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Pamietamy jakie kłamstwa opowiadał BLG i dziś każdy widzi były to same kłamstwa i ktos powie żeby z nim rozmawiać ? haha dobre w jakim celu ? chyba takim aby dalej czas lata leciały a oni wolni chodzili i sie śmiali jak okradli nas Akcjonariuszy i jeszcze jak nam wciskali kity !! To się już skończyło i teraz zostaną Rozliczeni z tego wszystkiego !! Przyszedł czas na rozliczenie i posadzenie ich tam gdzie ich miejsce !! Teraz czas na sprawdzenie Dokumnetów i osądzenie wszystkich którzy prowadzili przestepczy proceder latami i wyłudzili kasę na setki mln zł i wyprowadzili ją na Cypryjskie konta !! i inne sprawy jak wiatraki itd. które również zostały poprzepisywane i wyprowadzone z spółki !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.