Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dodam, do dzisiaj mam kaca ze glosowalam za absolutorium dla BLG, Kroka i RN (za wyjatkiem jednej osoby - moze popelnilam tu blad). Ale na tamten czas to byl warunek by Kazachowie przystapili do rozmow (tu na wiare tego co przekazal BLG), a tym samym pomogli wyjsc Petrolowi i nam akcjonariuszom na tzw. prosta.
No i poki co okazuje sie, ze Umowe maja w d.
A Miroslaw kpi, ze to Umowa - nieboszczka (to wedlug akcjonariusza ktory nie byl strona tej umowy, czyli jej nie podpisywal)
Czekamy na oficjalne stanowisko Kazachow i BLG, co z Umowa ktora byla "filarem" Walnego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.