Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
My tu tak gadu, gadu...

Ale ktos z boku jak na to popatrzy to moze dojdzie do wnioskow :
wirtualny adres spolki, prezes nie do zlokalizowania bez mozliwosci kontaktu z akcjonariuszami, Rada Nadzorcza majaca sprawowac nadzor nad Spolka, znana tylko z zapisu w Akcie Notarialnym i wpisie w KRS, nic poza tym.
Wiec co to za Spolka Akcyjna?
Ale widac, w Polsce moze istniec i nikomu to nie wadzi.

Mysle, ze nadchodzi juz czas - sprawdzamy i bedzie mozna zakonczyc te tutaj dyskusje
Chyba wszyscy sa juz nia zmeczeni.
Czarowanie BLG bylo latami . Czaridziejem przez to sie nie stal, raczej jak ten drewniany Pinokio z bajki, ktoremu nos rosl od niekonczacych sie klamstw.
Tyle, ze Pinokio wrocil na droge prawdy (nos tez normalny). Z prezesem juz gorzej.

Tyle. Postaram sie juz nie pisac tutaj. Mam dosyc! Stracone kilka lat.
Karma wroci do tych co oszukali nas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.