Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Nic dodać nic ując !! bajeczki przekazywane przez 4 lata i to co dziś widzimy każdy już Akcjonariusz przejrzał na oczy i skończyło sie opowiadanie kolejnych bajeczek !! bo to już nikogo nie interesuje !! papiery na stół z garaży umowa na stół i co zostało z niej wykonane !! bo jak widzimy kolejny stek kłamstw przez BLG karmieni byliśmy !! Skończyło się żadnej bajeczki już nikt nie łyknie!! nikogo już nie interesuje co on ma do powiedzenia bo wszystko co mówił to były same kłamstwa i oszustwa o czym wszyscy już sie przekonali ,a 4 lata ostatnie tylko to utwierdziły i to co przekazywał jeszcze nam byłuy przewodniczący DS bo wszystko można odtworzyć bo mamy zapisane !! Przyszedł czas teraz na Rozliczenie ich z oszustw i kłamstw i nie będzie zmiłuj !! Tym razem czas tyka teraz na niekorzyśc dla nich !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.