Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-18 o godz. 19:53 ~Johnny napisał(a):
> Realista, a na czym konkretnie miałoby polegać to dogadanie się? Może i wszyscy się jakoś dogadują, ale nie żaba. Ta zdania nie zmieniła i nie zmieni: "akcjonariusze won, ewentualnie mogę wam obiecać (powtarzam: OBIECAĆ) 2 zł. za akcję na święte nigdy. I jeszcze się z waszej naiwności posmieje". To ma być dogadanie się? W takim razie wszyscy co wzywają do rzekomego "dogadania się" są żabimi trollami.

Johnny,my musimy walczyć nie z żabami,ale z konkretnymi władzami Perrolinvestu,jesli dojdzie do sądowej potyczki to jak przewodniczący PAM wytłumaczy się z ciągłych inwektyw za strony zwolenników PAM,Precież on Bernard wykorzystają każde słowo ,każdy wpis ,który ich obraża, Wyzwiska nie przybliżą nas do zwycięstwa...tylko do porażki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.