Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Najpierw niech BLG i Kazachowie mowia co z Umowa z lipca 2020. Bez tego nie ma o czym gadac.
No i niech BLG wyciaga papiery z garazy, by zobaczyc co w nich naprawde jest . Bo moze to juz tylko spolka w KRS , skoro nie pochwalil sie nawet na Walnym, ze jest w posiadaniu Raportu MD.
A moze tam juz pozamiatane, a my tylko tak dla picu podpuszczani?
Nie zapominajcie o tym, ze "kreci" te opowiesci juz od 4ch lat od wyrzucenia z GPW, o 100 m dawniej, nie warto wspominac.

A opowiesci BLG dla PAM (przekazywane przez bylego przew,) z ostatnich 3 ch lat mamy zarchiwizowane. Zawsze mozna po nie siegnac, by przypomniec o wiarygodnosci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.