Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-18 o godz. 10:52 ~zoska napisał(a):
> @Realista. Gdybys czytal moje wczesniejsze wpisy, to wiedzial bys, co mam na mysli.
> >
> > Podpowiem tylko.... Leszcze juz nie dokoncza "czarnej roboty" bez ucziwego podzielenia tortu i odebrania swojego kawalka we wlasciwym czasie (bajki ze kiedys tam, juz nie dla nas)
> > Rekiny, mogly nie przywiazywac sobie "zlota" do nog , liczac ze wszystko dla nich. A tezaz ola, boga - leszcz zaglosuj, leszcz wyciagaj , leszcz licz na jakis ochlap, bo my nie skorzy do dzielenia sie.
> > Tyle.

Zośka, co Ty? Nawet Talibowie deklarują, że odpuszczą swoim przeciwnikom, a Ty nie?! No weź! Świat się zmienia. Wszyscy jakoś się dogadują. Jarek Kaczyński zawiesił Izbę Dyscyplinarną. A Ty nic? No chyba, że należysz do Strajku Kobiet. A one to tylko "wyp.....j"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.