Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-18 o godz. 18:44 ~Realista napisał(a):
> Dnia 2021-08-18 o godz. 18:01 ~karamo napisał(a):
> > a tak na moje rozumowanie to prawdziwy smerf miał swoje akcje i już napewno przystąpił do PAM,bo facet był niegłupi sądząc po jego wypowiedziach.
>
> Oj,oj oj, Karamo! Tak dowartościowaleś Smerfa? Ja co prawda, mam identyczne zdanie co do jego intelektu, ale co na to powie Johnny? Przecież on plasuje Smerfa w szkółce dla zdolnych inaczej.

i tu muszę odpowiedzieć,cenię Johnna i cenię smerfa ,każdego za co innego. wolno mi mieć osąd o każdym akcjonariuszu,bo łączy nas jedno powtarzam to do upadu -wszyscy co utopili kasę chcą ją odzyskać i guzik mnie obchodzą czyjeś animozje,szczególnie że za kilka miesięcy tematu nie będzie,jak bedziemy na siebie nawzajem pluć to porażka pewna--tyle i aż tyle. albo wakacje albo kicha...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.