Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-18 o godz. 11:08 ~Piotr napisał(a):
> Dnia 2021-08-18 o godz. 10:52 ~zoska napisał(a):
> > > Podpowiem tylko.... Leszcze juz nie dokoncza "czarnej roboty" bez ucziwego podzielenia tortu i odebrania swojego kawalka we wlasciwym czasie (bajki ze kiedys tam, juz nie dla nas)
>
> Sprzeciwicie sie? Przesglosujecie swoje przy 16%?

Wreszcie zaczyna się merytoryczna dyskusja. Racja, że nikt tak naprawdę w tym momencie nie wie jak się to skończy. Teoretycznie wszystkie opcje są możliwe, ale przynajmniej widać, że wszystkim zależy aby coś uszczknąć (zyskać), a to już jest zdrowe nastawienie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.