Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-17 o godz. 00:01 ~Johnny napisał(a):
> Na takich sługusów żaby jak Realista, to na pewno nie ma miejsca. Zjejesz jadem i nienawiścią do PAM i jeszcze się wypowiadasz na temat tego jak ma PAM postępować? Trolle żaby powinny się trzymać się jak najdalej od PAM, a nie jeszcze biednego i pokrzywdzonego udawać. Nikt się nie nabierze na twoje stare chwyty, także adieu.

Co Ty się tak nakręcasz? Wyluzuj majty! To z PAM wyszło zaproszenie aby wstępować w jego szeregi i nie ma tam warunków wstępnych. Selekcję robisz Ty klasyfikując innych na podstawie własnego "widzi mi się". Może to Ty jesteś tym sługusem żaby? Bo każda uwaga dotycząca usprawnienia PAM wyprowadza Cię z równowagi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.