Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora

> Ale jak? Ja byłem w PAM i nigdy się nie wypisywałem. I był stary regulamin, który przewidywał, że jakiekolwiek w nim zmiany muszą być zaakceptowane przez członków PAM. I co? Nikt nikogo nie pytał, a wprowadził nowe zasady bez jakiegokolwiek uzgadniania/głosowania. I wszystkie decyzje w PAM są podejmowane arbitralnie. Nie ma głosowań (głosow) - na zasadzie proporcjonalności do ilości akcji. Jakiegolwiek własne zdanie jest traktowane jako zdrada. Czy coś się zmieniło?

Realista czy ty wiesz o czym piszesz?jakie głosowania,jakie proporcjonalności?tak można w sejmie ,czy w gminach ,gdzie mają tłuste apanaże,premie,ciągłe nagrody urlopy i i inne sałaty .tutaj jest ten 1 grosz....i nikt nie mozę chcieć cudów,oprócz naszych pieniędzy.za akcje....potem jak się wzbogacimy ,załozymy partię ,dostaniemy się do sejmu i będziemy sobie głosować....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.