Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-16 o godz. 16:19 ~karamo napisał(a):
> Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.I schować swoje żale i nienawistki do kieszeni ,wpisać się do PAM i wtedy gruby zacznie przebierać nóżkami jak zostaną mu tylko słupy...RK i jego sługa B.tu rządzą i jedynie mocny odpór uświadomi im,że jednak trzeba się podzielić...a chyba jest czym ,bo by nie było takiego młynu na forum tego petrolka.

Ale jak? Ja byłem w PAM i nigdy się nie wypisywałem. I był stary regulamin, który przewidywał, że jakiekolwiek w nim zmiany muszą być zaakceptowane przez członków PAM. I co? Nikt nikogo nie pytał, a wprowadził nowe zasady bez jakiegokolwiek uzgadniania/głosowania. I wszystkie decyzje w PAM są podejmowane arbitralnie. Nie ma głosowań (głosow) - na zasadzie proporcjonalności do ilości akcji. Jakiegolwiek własne zdanie jest traktowane jako zdrada. Czy coś się zmieniło?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.