Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-16 o godz. 16:29 ~Johnny napisał(a):
> No co Ty? Smerfa chcesz namówić do przystąpienia do PAM? Przecież on ma dokładnie inne zadanie - likwidacji PAM.

Sadzę ,że takich jak ty i ja Johnny ,oraz członkowie PAM,i prawdopodobnie smerf jest niewielka garstka,reszta to słupy ,którzy magazynują akcje RK,dlatego trzeba otwarcie namawiać tych,którzy są jeszcze właścicielami aby się zapisywali do Pam ,bo nic iuż innego nie wymyślimy,i już teraz jesteśmy poważną siłą ,cóż ,z tego ,że RK ma 70 -80 % jak to jest ciężkie do scalenia...i ryzykowne,kto próbował to wie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.