Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: 80,25%

Re: Słychać wycie? Znakomicie

Zgłoś do moderatora
Nikomu nie przeszkadzało bać po 13 zł jak pracowali ludzie w spółce, którzy zrobili we the revolution oraz mech mechanic simulator (którego okreslasz jako słaby, a który sprzedał się w około 30 tys egzemplarzy, zarobił łącznie około bańkę i zwrócił koszty produkcji i marketingu po kilku dniach. Były podstawy by wierzyć że takie studio i taka ekipa zrobi ciekawą grę jaką tribe się zapowiadało.
Teraz natomiast ludzie nie chcą brać po 2 zł akcji spółki, w której poza prezesem nikt nie pracuje, wszyscy doświadczeni pracownicy odeszli do innych spółek lub pozakładali własne, a firma musi ratować się zlecaniem dokończenia prac nad tytułem zewnętrznej spółce. I o ile jest to prawda, to takie zewnętrzne zlecenia zawsze traktowane są po macoszemu i raczej nie będzie się nikomu spieszyc ani chciało starac by tribe zrobic. Powtarzam: o ile jest to prawda, bo wygląda mi to wszystko po prostu na kolejną spółkę widmo, która chce tylko pozostać na giełdzie w celu pozyskiwania kasy z emisji i dotacji i będzie zajmowac się już tylko produkowaniem nic nie znaczących komunikatów espi, tak jak chociażby simfabric. Tak więc naganiaj dalej kolego, ale nie dziw się że nikt nie chce kupowac pudrowanego trupa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 12,89% 4,38 2023-01-27 16:30:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.