Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: 65,43%

Re: Słychać wycie? Znakomicie

Zgłoś do moderatora
Kolego możesz nazywać mnie jak chcesz. Na końcu zweryfikują nas wyniki na jesień - mój kurs wyjściowy to 2,20.
Wróćmy do rozliczania mnie (i Ciebie) za 3 miesiące.
Ludziom nie przeszkadzało kupować akcje za 13zł po słabym debiucie MMS i nieznanym statusie Tribe. Ale ryzykiem jest kupować za 2,20 jak mamy trochę konkretów o przyszłych produkcjach i zapowiadane dema. Wszystko jest spowodowane sentymentem, który uważam się zmieni niebawem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -1,95% 4,02 2023-02-01 16:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.